Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi
Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi

Поділитися новиною:

Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi

1 вересня на урочистій лінійці у загальноосвітні школі №6 зі святом Першого дзвоника школярів вітали народний депутат України Віктор Остапчук, міський голова Олег Войтюк і депутати міської ради Ольга Івлєва та Ірина Дмитрієнко

У подарунок від народного депутата школа отримала комп’ютерний клас. Також до 1 вересня на центральному майданчику, біля центрального входу, було замінено старе асфальтне покриття на тротуарну плитку.

Міський голова Олег Войтюк зазначив, що в планах ще чимало робіт з благоустрою території  школи і завірив, що їх обов’язково буде виконано.

Директор школи Людмила Лакішек подякувала керівництву міста та команді Віктора Остапчука за допомогу та підтримку.

Варто зауважити, що крім комп’ютерного класу у школі з’явився і високошвидкісний бездротовий Інтернет. Завдяки перемозі  Лева Яценко у конкурсі проектів «ІТ-МІСТО» ЗОШ№6 отримала право на позачергове підключення швидкісного Інтернету та створення зони Wi-Fi.

- За ІТ-технологіями — майбутнє, упевнений народний депутат Віктор Остапчук. Він побажав учням успіхів, а майбутнім випускникам порадив постійно вдосконалювати свої знання і не лінуватися.

Завдяки Віктору Миколайовичу Остапчуку і телекомпанії «Регіон»  до початку навчального року зони Wi-Fi з високошвидкісним Інтернетом презентували в усіх школах міста.

 Крім цього, до Дня міста зони Wi-Fi з’явилися і у найулюбленіших місцях відпочинку купֹ’янчан — Сквері Перемоги (колишній парк Л. Мокієвської) та у парку відпочинку Залізничників, що у селищі Куп’янськ-Вузловий. 

Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi Альбом: Подарунок до Дня знань — комп’ютерний клас та зона Wi-Fi
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/990 | Переглядів: 140Дата публікації: 21:30 01.09.2016
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук