Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Поділитися новиною:

Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Профорієнтаційна робота з учнями

14.03.2018 в рамках профорієнтаційної роботи співробітниками Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця  було проведено зустріч з учнями 9 -11 класів.

Зустріч розпочалася з виступу Бріль Михайла Сергійовича, кандидата економічних наук, доцента кафедри політичної економії, який ознайомив з  історією ВУЗа, надав повну інформацію щодо можливостей навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця, перелік  спеціальностей та спеціалізацій,  організації науково-дослідної роботи студентів, дозвілля та молодіжного самоврядування, умов проживання у гуртожитках.

Присутні отримали інформацію щодо правил вступу до Університету, необхідних сертифікатів ЗНО для вступу  та дізналися про переваги навчання  в Університеті. З учнями були проведені групові квести.

Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця Альбом: Зустріч з представниками ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/5565 | Переглядів: 72Дата публікації: 12:16 20.03.2018
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук