Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH.
Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар\

Поділитися новиною:

Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH.

участь Носової Н.В.

            20.02. та 21.02 мені пощастило бути учасницею методологічного семінару для освітян в рамках I етапу проекту «Вe profi: платформа кар’єрного орієнтування молоді».

            В першу чергу хочеться розповісти як я туди потрапила. Про можливу реєстрацію в даному проекті мені повідомили завуч Рязанова В.Т.(https://www.facebook.com/profile.php?id=100003225541451) та завідувач методичним центром відділу освіти Куп’янської міської радиЯценко Г.Ю.(https://www.facebook.com/profile.php?id=100006096613459)

Розмова з собою: Профорієнтація – чи замислювалась я над цим питанням? – Звичайно. Чи говорила з дітьми про майбутній вибір професії? – Так. Чи хочу я збагатити свої знання в цьому напрямку? – Хочу! От і все! Треба реєструватись.   

              Через деякий час після реєстрації проводилась співбесіда в телефонному режимі. 6.02 на мою електронну скриньку надійшов лист з таким текстом:

«З радістю повідомляємо Вам, що за результатами он-лайн опитування та телефонного інтервью, Ви були відібрані для участі у профорієнтаційному проекті BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH.».

              На серці радість, а в голові очікування цікавої зустрічі та отримання нових знань…

              І саме 20 та 21 лютого всі надії та сподівання виправдались. Команда  проекту «Be Profi» це професіонали «підірвані» на власній справі. Це люди, які свої нереальні на перший погляд ідеї втілюють в життя.

              За два дні семінару ми дізнались по різні методики виявлення професійного зорієнтування дітей та дорослих. Так дорослих, адже не всі дорослі люди правильно обрали професію і залишаються незадоволеними власним вибором (а може і не власним…). Цікавими та змістовними були екскурсії на завод Ahmad Tea (https://ahmadtea.ua/) та пивзавод, де нашим завданням було не просто уважно слухати екскурсію, а і зафіксувати та проаналізувати інформацію про підприємство – умови праці, заробітня плата, частота зміни спрівробітників, рік заснування…

              Цікавою була зустріч з підприємцем засновником комп’ютерної школи «Hillel» Михайлом Черноморцем (https://kharkiv.ithillel.ua/). Який розповів по власний шлях розвитку та становлення себе як професіонала, розповів по секрети власного успіху..

              Безумовно, дуже позитивним моментом  було неформальне спілкування  як в групі, так і з нашими наставниками – обіди, вечеря та coffee break допомагали нам оновити енергію для подальшої цікавої роботи.

              Безліч вражень, заміток, ідей та позитивний настрій.

З нетерпінням чекатиму наступної зустрічі на II етапі – профорієнтаційному сімейному  семінарі, де ми разом з командою Вe profi будемо…

              Чекайте наступного посту)

#GIZ 

#ФондПрофесійнийрозвитокХаркова

#Платформакарєрногоорієнтуваннямолоді 

#BEPROFI

#профорієнтаціяпідлітків

Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. Альбом: Профорієнтаційний проект BeProfi: платформа кар'єрного орієнтування молоді, який реалізується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH.
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/5385 | Переглядів: 151Дата публікації: 13:47 27.02.2018
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук