Підсумки турніру з карате «27-th KARATE GRAND PRIX CROATIA»

Поділитися новиною:

Вітаємо з новими досягненнями!!!

12 -14 січня 2018 року в Хорватському місті Самобор проходив традиційний турнір з карате «27-th  KARATE GRAND PRIX CROATIA», в якому змагалося 2,5 тисячі учасників.

Серед них учні нашої школи: учень 10-А класу Шилоносов Микита та учениця 5-А класу Пелих Катерина

Це один з  найпрестижніших турнірів в Європі для дітей, юніорів і кадетів.

Із золотою медаллю повернувся Микита Шилоносов. В категорії кадети  в куміте він переміг і став чемпіоном. За  кількістю перемог  і набраних балів Микита  - другий  в європейському рейтингу кадетів.

Дуже вдало дебютувала в європейських турнірах і Катерина, вона, в категорії куміте, поступилася лише у фіналі. У неї срібна медаль.

Фотоматеріали О.Ківшаря.

Альбом: Підсумки турніру з карате «27-th KARATE GRAND PRIX CROATIA» Альбом: Підсумки турніру з карате «27-th KARATE GRAND PRIX CROATIA» Альбом: Підсумки турніру з карате «27-th KARATE GRAND PRIX CROATIA» Альбом: Підсумки турніру з карате «27-th KARATE GRAND PRIX CROATIA»
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/4984 | Переглядів: 68Дата публікації: 14:59 24.01.2018