«Олімпіс 2017 - Осіння сесія»
«Олімпіс 2017 - Осіння сесія»

Поділитися новиною:

«Олімпіс 2017 - Осіння сесія»

Результати освітніх конкурсів

Результати освітніх конкурсів 
«Олімпіс 2017 - Осіння сесія»

Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Результати конкурсу з української мови і літератури

#

Учень

Клас

Рівень

Результат

Випереджає1

Ступінь

1.

Пащенко Ілля Олександрович

2-А

2 клас

98%

88%

I

2.

Носова Юлія Борисівна

2-А

2 клас

98%

86%

I

3.

Калашник Юлія Олександрівна

2-А

2 клас

89%

54%

II

4.

Григоров Микола Сергійович

2

2 клас

84%

-

II

5.

Осадчий Ян Артемович

2

2 клас

58%

-

 

Результати конкурсу з англійської мови

#

Учень

Клас

Рівень

Результат

Випереджає1

Ступінь

1.

Калашник Юлія Олександрівна

2-А

2 клас

94%

65%

I

2.

Григоров Микола Сергійович

2

2 клас

90%

-

I

3.

Носова Юлія Борисівна

2-А

2 клас

88%

-

II

4.

Ракитський Олексій Артемович

4-А

4 клас

97%

80%

I

5.

Зарубіна Вероніка Євгенівна

5

5 клас

99%

98%

I

6.

Карасьова Єва Олексіївна

5

5 клас

89%

71%

II

7.

Бельковська Олександра Олександрівна

6

6 клас

99%

99%

I

Результати конкурсу з математики

#

Учень

Клас

Рівень

Результат

Випереджає1

Ступінь

1.

Григоров Микола Сергійович

2

2 клас

100%

100%

I

2.

Калашник Юлія Олександрівна

2-А

2 клас

97%

89%

I

3.

Носова Юлія Борисівна

2-А

2 клас

95%

79%

I

4.

Пащенко Ілля Олександрович

2-А

2 клас

91%

61%

I

5.

Осадчий Ян Артемович

2

2 клас

85%

-

II

6.

Ракитський Олексій Артемович

4-А

4 клас

90%

67%

I

Результати конкурсу з інформаційних технологій

#

Учень

Клас

Рівень

Результат

Випереджає1

Ступінь

1.

Калашник Юлія Олександрівна

2-А

2 клас

94%

82%

I

2.

Носова Юлія Борисівна

2-А

2 клас

92%

76%

I

3.

Григоров Микола Сергійович

2

2 клас

80%

-

II

4.

Осадчий Ян Артемович

2

2 клас

72%

-

III

5.

Ракитський Олексій Артемович

4-А

4 клас

57%

-

 

Результати конкурсу з біології та природознавства

#

Учень

Клас

Рівень

Результат

Випереджає1

Ступінь

1.

Пащенко Ілля Олександрович

2-А

2 клас

100%

100%

I

2.

Калашник Юлія Олександрівна

2-А

2 клас

100%

100%

I

3.

Григоров Микола Сергійович

2

2 клас

98%

86%

I

4.

Носова Юлія Борисівна

2-А

2 клас

98%

86%

I

5.

Осадчий Ян Артемович

2

2 клас

88%

-

II

6.

Ракитський Олексій Артемович

4-А

4 клас

65%

-

 

1 - «Випереджає» — скільки процентів учасників випереджає учень.

Дякуємо вчителям, які організували участь учнів в освітніх конкурсах «Олімпіс»:

Кашуба Олена Олексіївна

Ломачинська Олена Сергіївна

Носова Наталія Василівна

Пащенко Неля Миколаївна

Проценко Олена Павлівна

Ракитська Ірина Борисівна

Дякуємо вчителям, учні яких отримали дипломи:

Учитель

Предмет

Кашуба Олена Олексіївна

Українська мова і література

Кашуба Олена Олексіївна

Математика

Кашуба Олена Олексіївна

Біологія, природознавство

Ломачинська Олена Сергіївна

Англійська мова

Носова Наталія Василівна

Інформаційні технології

Проценко Олена Павлівна

Англійська мова

Ракитська Ірина Борисівна

Інформаційні технології

Докладніша інформація — www.olimpis.com.uа

 

Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/4556 | Переглядів: 116Дата публікації: 22:25 10.12.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка"
Посилання
 
Пошук