До Дня української писемності та мови
До Дня української писемності та мови

Поділитися новиною:

До Дня української писемності та мови

"Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета"

9 листопада 2017 року о 12.30   усі охочі писали щорічний радіодикатант до дня писемності та мови. Його традиційно начитував Олександр Авраменко –  мовознавець,  педагог, лінгвіст, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор шкільних підручників із української мови та літератури. Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

 Диктант писали  учні 9-11 класів. Педагоги школи також долучились до заходу.

Радіодиктант – це дуже простий і доступний кожному жанр колективної творчості. Бо він єднає усіх незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи соціального статусу.

 Школярі  із великим задоволенням долучилися до акції єднання з іншими шанувальниками рідного слова!

Крім написання диктанту, школярі познайомилися з  одним із модулів  телепередачи «Варто знати», який підготувала вчитель української мови та літератури М.В.Бондар, провели огляд стіннівок до Дня української писемності.

Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови Альбом: До Дня української писемності та мови
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/4117 | Переглядів: 134Дата публікації: 13:42 09.11.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук