Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків
Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків

Поділитися новиною:

Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків

Від видавництва Express Publishing

24 жовтня 2017 р. видавництво Експресс Паблішинг та офіційний дистриб’ютор навчальної літератури європейських видавництв Юкрейніан Брітіш Дівелопмент організували методичний семінар для вчителів англійської мови Харкова та області.

Семінар, який провела методист видавництва Express Publishing Крісті Корс, складався з двох частин: «Сила гри: розвиток мовленнєвих навичок через гру» та «Особливості вербального та невербального спілкування».

Від Куп’янської ЗОШ І – ІІІ ст № 6 захід відвідали вчитель англійської мови Свиридова Тетяна Іванівна та учень 8-Б класу Свиридов Артем, який мав можливість поспілкуватись англійською з носієм мови, крім того він надавав допомогу присутнім вчителям у якості фотокореспондента протягом зустрічі.

Усі присутні отримали дбайливо зібрані пакунки з підручниками видавництва та сертифікати.

автор:Тетяна Свиридова 

Альбом: Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків Альбом: Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків Альбом: Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків Альбом: Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків Альбом: Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків Альбом: Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків Альбом: Методичний семінар для вчителів англійської мови в м. Харків
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/3995 | Переглядів: 144Дата публікації: 23:35 25.10.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук