Обласна конференція
Обласна конференція

Поділитися новиною:

Обласна конференція

«Осіння школа Макміллан» у Харкові

Вчителі Куп’янської ЗОШ І – ІІІ ст. № 6 Проценко Олена Павлівна та Свиридова Тетяна Іванівна взяли активну участь у конференції для вчителів Харкова та області від видавництва навчальної літератури Макміллан, яку було проведено у конференц залі стадіону «Металіст» 23 жовтня 2017 р.

На конференції з теми «1-ші та 10-11 класи: реалізація вимог нової державної Програми для загальноосвітніх шкіл у підручниках видавництва Макміллан» було розглянуто такі надзвичайно актуальні питання, як особливості календарного планування й планування уроків за новими вимогами, підготовка до ЗНО та впровадження ігрових моментів на уроках англійської мови в початковій школі.

Всі присутні вчителі отримали у подарунок один з найпопулярніших підручників для підготовки до ЗНО GET 200 та рекламний зразок підручнику Way Ahead 1 for Ukraine, розроблений за вимогами нової програми для початкової школи.

автор:Тетяна Свиридова

Альбом: Обласна конференція Альбом: Обласна конференція Альбом: Обласна конференція Альбом: Обласна конференція Альбом: Обласна конференція Альбом: Обласна конференція
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/3994 | Переглядів: 94Дата публікації: 23:27 23.10.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук