Духовне, морально-естетичне виховання учнів засобами інноваційних технологій.
Духовне, морально-естетичне виховання учнів засобами інноваційних технологій.

Поділитися новиною:

Духовне, морально-естетичне виховання учнів засобами інноваційних технологій.

19.10.2017 на базі Куп'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 пройшов семінар учителів української мови та літератури й зарубіжної літератури.

 Метою семінару було: ознайомити учасників семінару з теоретичними та практичними надбаннями педагогів щодо духовного та морально-естетичного виховання учнів на уроках та позакласній роботі; виявлення оптимальних засобів, методів та форм взаємодії педагога й учня, які сприяють підготовці учнів до ЗНО.

На семінарі були розкриті основні підходи та вимоги до використання інноваційних технологій,  правильність відбору методів, прийомів, засобів, моделей навчання, їх відповідності підвищенню якості навчання та підготовки до ЗНО школярів за допомогою розробки і впровадження нових педагогічних технологій і методик, а також удосконалення вже існуючих.

Відкрила семінар методист відділу освіти Васильченко Р.Г., яка проаналізувала результати ЗНО-2018 з української мови та літератури.

Досвідчені педагоги  Одинцова Ю.А, Бондар М.В., Книш В.В., Литвиненко О.М. поділилися з колегами власним досвідом щодо використання інноваціних технологій на уроках та у позакласній діяльності.  Новікова О.С. представила виставку власних картин та поділилася досвідом використання картин на уроках розвитку мови. А Югріна К.О. провела майстер-клас щодо використання програми Рlickers.

Семінар пройшов змістовно та  цікаво.

 

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/3943 | Переглядів: 155Дата публікації: 23:11 19.10.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук