Дні Оксфорду в Харкові
Дні Оксфорду в Харкові

Поділитися новиною:

Дні Оксфорду в Харкові

Семінар від видавництва Оксфордського університету

5 жовтня в м. Харків у конференц залі «Спецвузавтоматика» вчителі Куп’янської ЗОШ № 6 Ломачинська Олена Сергіївна, Свиридова Тетяна Іванівна, Проценко Олена Павлівна відвідали семінар від видавництва Оксфордського університету.  Захід відбувся в рамках всеукраїнської програми оксфордських семінарів у Луцьку, Львові, Одесі, Харкові, Києві.

Ганна Морріс, голова представництва «Оксфорд Юніверсіті Пресс» в Україні відкрила семінар з теми "Encouraging growth mindset in the classroom (Сприяння розвитку гнучкого мислення в класі)", який провела відомій вчитель англійської мови, британський сертифікований тренер Ушапа Фортеск'ю, співавтор підручника для початкової школи "Family and Friends".

Зустріч мала насичений інформативний характер та пройшла у теплій атмосфері спілкування.  

Всі зареєстровані учасники отримали сертифікати, підручник Grammar Friends 1, Grammar Friends 1 Teacher's Book. Згідно з анкетами серед вчителів було розіграно настільні календарі та сувеніри.

Автор: Вчитель англійської мови Свиридова Тетяна Іванівна

 

Альбом: Дні Оксфорду в Харкові Альбом: Дні Оксфорду в Харкові Альбом: Дні Оксфорду в Харкові Альбом: Дні Оксфорду в Харкові
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/3756 | Переглядів: 103Дата публікації: 21:37 05.10.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук