Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety»
Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety»

Поділитися новиною:

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety»

Вчитель англійської мови Свиридова Т.І. серед кращих!!!

Видавництво MM Publications та компанія «Лінгвіст» за підтримки Міністерства освіти і науки України запровадили конкурс ‘Teaching Variety’ для вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. У конкурсі взяли участь понад  200 педагогів шкіл України.

Серед 15 найкращих  - вчитель англійської мови нашої школи Свиридова Тетяна Іванівна. Вона стала однією з трьох вчителів Харківської області, які увійшли до списку переможців та отримали змогу провести п’ять незабутніх та творчих  днів у Львові (з 24 до 28 квітня 2017). Переможці відвідали відкриті уроки львівських колег, круглі столи, тренінги професійного розвитку, масштабні методичні семінари, майстер-клас від методиста міста Львів, міську олімпіаду з англійської мови для учнів молодших класів (у якості членів журі), екскурсії містом. Наприкінці п’ятиденної конференції вчителі отримали запрошення до Львівського оперного театру.

Альбом: Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety» Альбом: Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety» Альбом: Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety» Альбом: Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety» Альбом: Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety» Альбом: Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Teaching Variety»
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/2793 | Переглядів: 245Дата публікації: 23:24 03.05.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук