Як тебе не любити, Києве мій!
Як тебе не любити, Києве мій!

Поділитися новиною:

Як тебе не любити, Києве мій!

Столиця нашої Батьківщини очима учнів 8-В класу

         Великдень - світле і чудове свято. Всі віряни намагаються зустріти його з радістю в серці. 

         Учні 8-В класу разом з класним керівником Носовою Н.В. вирішили зустрітти Паску в столиці нашої держави, могутньому та історичному місті Києві. 

         Ввечері 14 квітня потягом вони виїхали до столиці, яка вже вранці  зустріла їх теплим сонечком. Подорож розпочалась з найголовнішої вулиці - Хрещатика. Побували на майдані Незалежності та пройшлись алеєю Небесної сотні, а стелла Незалежності справила незабутнє враження своєю величчю.

        Пішки учні дійшли до Софіївської площі, де неможливо було відвести очей від виставки писанок.  Розмальовані яйця просто приголомшують своєю красою та різноманітністю. 

        Прогулялись територією Софії Київської. Долаючи шлях через площу приділили увагу пам'ятнику відомому українському гетьману Богдану Хмельницькому і дійшли до Михайлівського Золотоверхого собору. На території Золотоверхого відвідали музей та піднялись на дзвінницю, яка відкрила надзвичайний краєвид.

         За допомогою функулеру дістались до Дніпра та здійснили оглядову екскурсію пароплавом по річці. 

        Пообідаши та трішки відпочивши, подорожуючі дістались  станції метро Арсенальна, звідки пішки вирушили до пам'ятника Голодомору. Потім шлях привів до Києво-Печерської Лаври. В Лаврі учням вдалось навіть посвятити паски та частково потрапити в прямий ефір каналу НТН (новини). 

         Після цього відвідали монументальну скульптуру "Батьківщину-Мати". Пам'ятник вразив дітей своїми розмірами та величчю, а природа подарувала подарунок - веселку - повну, красиву, через все Дніпро.

         В кінці подорожі чекав пам'ятник засновникам міста - Кию, Щеку, Хориву та їхній сестрі Либідь, до якого дістались через Співоче поле. Гуляючи вечірньою набережною дістались до станції метро "Дніпро", з якої і поїхали до вокзалу....

         Гадаю подорож стане незабутньою для учнів...

Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій! Альбом: Як тебе не любити, Києве мій!
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/2666 | Переглядів: 149Дата публікації: 20:19 17.04.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук