Семінар видавництва MM Publications
Семінар видавництва MM Publications

Поділитися новиною:

Семінар видавництва MM Publications

30 січня 2017 року наші викладачі Свиридова Тетяна Іванівна та Погребняк Григорій Володимирович брали участь у семінар MM Publications у м. Харків.

30 січня 2017 року видавництво MM Publications та компанія Лінгвіст в актовій залі Харківського національного університету радіоелектроніки організували методичний семінар для вчителів і викладачів англійської мови за двома секціями: ‘Speaking for Presentations’ (Розвиток навичок говоріння для презентацій) та ‘Getting Better at Listening’ (Удосконалення навичок аудіювання).
Доповідачем на семінарі виступила консультант видавництва Вікторія Плішкова, яка спеціалізується на розробці та проведенні професійних методичних тренінгів для викладачів англійської мови.
У перерві між секціями учасники були запрошені на книжкову виставку навчальної літератури, де мали змогу придбати підручники видавництва. 
По закінченні семінару було розіграно сім підручників видавництва для підготовки до ЗНО, два з яких отримали вчителі Куп’янської ЗОШ № 6 Григорій Погребняк та Тетяна Свиридова
Всі зареєстровані учасники отримали сертифікат видавництва, багато нової корисної інформації та яскраві враження. 
 
 
 
Альбом: Семінар видавництва MM Publications Альбом: Семінар видавництва MM Publications Альбом: Семінар видавництва MM Publications Альбом: Семінар видавництва MM Publications Альбом: Семінар видавництва MM Publications Альбом: Семінар видавництва MM Publications Альбом: Семінар видавництва MM Publications Альбом: Семінар видавництва MM Publications Альбом: Семінар видавництва MM Publications
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/1932 | Переглядів: 140Дата публікації: 13:44 02.02.2017
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук