Свято "Нумо, козачата!!!"
Свято \"Нумо, козачата!!!\"

Поділитися новиною:

Свято "Нумо, козачата!!!"

15.11.2016 у закладі було проведено свято для учнів 5-х класів "Нумо, козачата!!!"

15.11.2016 у актовій залі закладу відбулося свято «Нумо, козачата!», в якому брали участь учні 5-а та 5-Б класів. До складу журі ввійшли педагоги школи та голови батьківських комітетів 5-х класів.

 Основною метою даного виховного заходу було формування в учнів уявлень про життя козаків, їхні риси характеру та побут, звичаї і традиції; спонукання до наслідування їх кращих рис: добродушності, безкорисливості, товариськості, взаємопідтримки.

Козацькі забави пройшли  у вигляді веселих і змістовних конкурсів, що сприяло створенню атмосфери доброзичливості та взаємоповаги. Підтримували команди однокласники та батьки, які побажали їм веселого настрою.

Юні козачата мали змогу продемонструвати свої силові якості, спритність, кмітливість, інтелект та командний дух.

Керували підготовкою та проведенням свята педагог-організатор Людмила Степанівна Будьонна та члени учнівського самоврядування школи.

Боротьба була нелегкою. Підрахувавши бали, журі оголошує переможців змагань «Нумо, козачата!», ними стала команда 5-Б класу, друге місце посіла команда 5-А класу.  Свято завершилося справжньою козацькою кашою.

   

Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом: Альбом:
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/1294 | Переглядів: 221Дата публікації: 15:37 15.11.2016
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук