І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ"
І знову до \"ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ\"

Поділитися новиною:

І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ"

"Ландауцентр", "Хлібопекарський комплекс "Кулиничівський"" ...

       Школа, школа  - лише навчання, але ні… Школа – це багатогранний розвиток особистості.

      Ось і минулої п’ятниці учні 7-8 та деяких інших класів  нашої рідної школи №6 розвивали свій кругозір на екскурсії в місті Харкові під керівництвом класних керівників Іванової В.І. та Мірошниченко В.А. 

       Допитливі школярі поринули у цікавий світ фізичних дослідів в  ЛАНДАУЦЕНТРі, де вони мали змогу не лише прослухати розповідь гіда, а і самі, з величезним, задоволенням спробувати все своїми руками. Інтелектуальне дозвілля змінилось розвагою в торговому центрі Французький бульвар, де діти не оминули поласувати «Хеппі Мілами» та іншими смаколиками.

       А на завершення екскурсії дітей чекало справжнє свято хліба від «Хлібопекарського комплексу «Кулиничівський»». Діти мали змогу подивитись процес виготовлення запашного хліба  «від тіста – до готового виробу»,  а також власноруч виготовити булочки – равлики, які самі ж і скуштували після перегляду  пізнавального фільму про хліб.

Будьте допитливими…

Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ" Альбом: І знову до "ПЕРШОЇ СТОЛИЦІ"
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/1276 | Переглядів: 121Дата публікації: 10:28 14.11.2016
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук