Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів
Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів

Поділитися новиною:

Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів

02.11.2016 року в школі пройшов науково-практичний семінар за темою «Формування ключових компетентностей учнів»

Професіоналізм людини в будь-якій сфері діяльності багато в чому залежить від рівня сформованості її майстерності. В педагогічній діяльності майстерність є важливим чинником ефективності навчально-виховної роботи, передумовою "творення людини" (В.О. Сухомлинський).

Педагогічна майстерність — вияв високого рівня педагогічної ді­яльності. Вона ґрунтується на високому фаховому рівні педагога, йо­го загальній культурі та педагогічному досвіді, розгляда­ється як вияв власного «Я» у професії, як самореалізація особистості вчителя.

Учитель -  це спеціаліст, який може оновлювати , вдосконалювати зміст своєї діяльності.

Саме для удосконалення своєї професійної майстерності  02.11.2016 року в школі пройшов науково-практичний семінар за темою «Формування ключових компетентностей учнів», на якому були присутні вчителі початкових класів закладів міста, на чолі з методистом відділу  освіти Черенок О.М.

На думку учасників семінару, найбільше зацікавленості  було викликано перемежуванням  доповіді заступника директора Кашуби О.О. та практичних вправ шкільного психолога Гринько Н.А.

Протягом семінару вчителі Кулаченко О.В., Кашуба С.П. та Поготська О.М. провели  міні-майстер класи з формування ключових компетентностей нової української школи.

Феєричним  був виступ вчителя Пащенко Н.М., яка презентувала досвід роботи з формування загальнокультурної грамотності  через  співпрацю учнів, учасників вокальної студії «Конопушки», та вчителів.

Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів Альбом: Науково-практичний семінар для вчителів початкових класів
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/1228 | Переглядів: 199Дата публікації: 16:27 03.11.2016
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Дистанційне навчання
Оздоровчий табір "Веселка" 2016/2017
Оздоровчий табір "Веселка" 2017/2018
Посилання
 
Пошук