До Дня захисника Вітчизни.
До Дня захисника Вітчизни.

Поділитися новиною:

До Дня захисника Вітчизни.

Шкільний огляд строю та пісні для учнів 8-9х класів

11 жовтня 2016року  з нагоди відзначення Дня захисника України та з  метою виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни у школі відбувся огляд-конкурс пісні та строю. В ньому взяли участь 7  команд – учні 8-9 класів.

 Конкурс було розпочато Гімном України, у виконанні вчителя інформатики Носової Наталії Василівни та учня 4-А класу Люботи Дмитра, та внесенням прапору.Усіх учасників свята, гостей, батьків привітала директор школи Лакішек Людмила Олександрівна.Оцінювали учасників професійне журі.

Конкурс пісні та строю став традиційним  у нашому навчальному закладі. Учні ретельно готувалися до нього. Кожна команда доклала максимум зусиль, щоб отримати перемогу. Тож, крокуючи урочистим маршем перед членами журі та своїми однолітками, учнівські загони продемонстрували добрий вишкіл, уміння виконувати команди командира, стройову підготовку та виконання пісень.

Головними критеріями оцінювання учасників конкурсу стали злагодженість дій, зовнішній вигляд, виконання елементів стройової підготовки та виконання патріотичної пісні. В напруженій боротьбі перемогу отримав загін дівчат 9-Б класу. Переможцям вручили грамоти.

 

Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни. Альбом: До Дня захисника Вітчизни.
Web-адреса: zosh6.kupyansk.info/news/id/1087 | Переглядів: 167Дата публікації: 09:30 12.10.2016
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
24.01.2018
25.01.2018
26.01.2018
Докладніше
Оздоровчий табір "Веселка"
Посилання
 
Пошук