Візитка
Візитка
 

Рік заснування

1937 – заснування школи, 1967- перехід до нового приміщення за адресою: вул. Гоголя, 4.

Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна, освіта – вища, за фахом: учитель географії, має вищу кваліфікаційну категорію, вчитель-методист, заклад очолює заклад з 1997 року.

Контингент учнів

У закладі 32 класи в них навчається 845 учнів, з них учнів 1-4-х класів – 345 осіб, 5-9-х класів – 367 осіб, 10-11-х класів – 133 осіб.

Випускників 9 класів -  81 учень, претендентів  на нагородження з відзнакою – 5.

Випускників 11 класів – 73 учень, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 9 учнів.

Мова навчання

Російська, українська

Організація навчально-виховного навчання

Організація навчання здійснюється за індивідуальною та груповою формами. Заклад є базовим з питань організації дистанційного навчання, з питань охорони праці та цивільного захисту.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за профілем українська філологія у 11-В клас – 33 учня.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 66 осіб, з них 65 мають вищу освіту,1– середню-спеціальну.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 50, І категорію – 5, ІІ –4, «спеціаліст» – 7.

Педагогічне звання «вчитель-методист» мають 16 – педагогів,  «старший учитель»  - 21.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100%  забезпечено  учні початкових класів та  діти пільгових категорій. За рахунок батьківських коштів – 158.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою: «Формування інформаційно-комунікаційної та комунікативної компетентностей учня на засадах діяльнісного та особистісно-орієнтованого підходів».

Учитель Кулаченко О.В. – учасник міського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Початкове навчання».

Учителі англійської мови Свиридова Т.І., Погребняк Г.В., Проценко О.П.  учасники вебінарів та навчально-методичних семінарів для вчителів англійської мови від видавництва Оксфордського університету  Oxford University Press.

Учитель англійської мови Свиридова Т.І., фіналіст проекту  видавництва MM Publications  та компанія «Лінгвіст» за підтримки Міністерства освіти і науки України  та учасник Програми обміну досвідом для вчителів англійської мови  «Teaching variety»(м. Львів).

Вчителі  історії Ланевська Т.Ю.  та Саяпіна Т.В.:

  • учасники ХІІІ Міжнародному конкурсі творчих робіт школярів та вчителів  "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності" (до 75-річчя трагедії Бабиного яру);
  • виставки «Елі Візель: з Сигіта в Нью-Йорк через Францію та Ізраїль» у Центрі сучасного мистецтва Gallery M-17.

Саяпіна Т. В., вчитель історії, посіла І місце в ХІІІ Міжнародному конкурсі творчих робіт школярів та вчителів  "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності" у номінації "Мультимедійні проекти".

Гурткова робота

У школі працює 15 гуртків: Художнє читання, Школа безпеки, Літературна творчість, Народна творчість, Юні музеєзнавці, Країнознавство, Азимут,  Захисник Батьківщина, Юний стрілець, Влучний стрілець,  Юний стрілець, Юні екологи,  Біологія людини, вокальна студія «Конопушки». Функціонують секції дитячо-юнацької спортивної школи.

Охоплено гуртковою роботою – 569 учнів.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу – 283 учнів. Підвіз здійснюється рейсовими автобусами.

Матеріально-технічне

забезпечення

До послуг учнів – навчальних кабінетів: 42, комп’ютерний клас 2 (кількість ПК - 18), спортивна зала - 2, спортивні майданчики - 1, їдальня - 1.

Бібліотечний фонд налічує 45692 примірників: з них – 23409 підручників, 22283 навчальної та художньої літератури.

Всього в закладі – 34 комп’ютера, з них підключені до швидкісної  мережі Інтернет – 34.

Досягнення  вихованців

У 2016/2017 навчальному році учні закладу отримали 37 призових місць, 9 учнів брали  участь у ІІІ етапі (обласному).

Учениця  11-Б – Борисенко К. посіла  ІІІ місце з екології у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учні школи брали участь у міських етапах предметних турнірів.

Учень 6-Б класу Сесін Михайло учасник ІІ міської  конференції «Відкриття» серед учнів 5-6 класів з роботою «Використання відео на уроках англійської мови.  

Торубарова Поліна, учениця 8-А класу - посіла І місце в ХІІІ Міжнародному конкурсі творчих робіт школярів та вчителів  "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності" (до 75-річчя трагедії Бабиного яру) у номінації "Творча робота" (керівник: вчитель історії Ланевська Т.Ю.).

Учениця 9-А класу Згоннік Олена  посіла ІІ місце у І міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в межах МАН.  

Учениця 9-А класу Кадура Катерина посіла III місце в  III (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення"

Учень 11-А класу Гринько Данило посів ІІІ місце в міському конкурсі бізнес-проектів.

Учень 11-В класу Яценко Лев посів:

-        І місце у конкурсі на найкращий соціальний проект, в номінації «Кращий авторський проект»;

-        Учасник обласної учнівської науково-практичної конференції територіального відділення Малої академії наук України.

-        Учасник  ІІ міської  конференції «Відкриття» з Інтернет проектом « Наш City».

Учениця 11-Б класу Борисенко К.:

-        Учасник  ІІ міської  конференції «Відкриття» з проектом «Біопаливо з опалого листя».

Наші учні взяли участь у Всеукраїнському телемості "Голокост - уособлення людських страждань та абсолютного зла через призму подій в рідному краї".

У  міському етапі обласної акції   «Молодь за здоровий спосіб життя» стали:

Номінація «Реферати»:

І місце – Феклістов Леонід,  учень 7-А класу

Номінація «Малюнки»:

Вікова категорія від 10 до 14 років:

І місце – Тарубарова Поліна, учениця 8 -Б класу

Вікова категорія від 15 до 18 років:

І місце – Ломачинський Сергій, учень 11-Б класу

Конкурс ораторського мистецтва (міський етап) - І місце посіла учениця 11-А класу Дегтярьова Владислава.

    Спортивні досягнення:

Учні школи беруть активну участь у міських заходах: спартакіада «Спорт протягом життя» «Юний рятувальник» - ІІ місце. Шкільна спортивна команда Дружина юних пожежних – ІІ місце;

  • Козацький гарт – ІІІ місце;
  • Зональні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» –  І місце;
  • ІІ місце у міських змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Команда нашої школи посіла почесне II місце з шахів серед шкіл міста.

 Перемога збірної команди м. Куп'янська в обласній спартакіаді допризовної молоді,   до складу якої ввійшли учні:

Жуков Ярослав -11-Б

Карасьов Андрій -11-Б

Пелих Дмитро -11-В

Учень  9-А класу Шилоносов Микита:

  •  Чемпіон України Чемпіонат з карате серед кадетів, юніорів та молоді в категорії «куміте» (14-15 років);
  • І місце XV Міжнародний турнір з карате BLACK SEA CUP;
  • ІІ місце  на Міжнародному турнірі «Gastroyal Hungarian Tatami Karate Cup» (Угорщина) в категорії «куміте» (14-15 років);
  • ІІІ місце  на Міжнародному турнірі «Gastroyal Hungarian Tatami Karate Cup» (Угорщина) в категорії «куміте» (14-15 років);
  • ІІІ  місце на  Міжнародному турнірі з карате First Capital Open Cup в категорії «куміте» кадети;
  • IV  місце на Міжнародному турнір «Grand Prix Croatia»  (Хорватия) в категорії «куміте» (14-15 років)

Учень 7-А класу Кучков Артем:

  • Переможець обласних футбольних змагань на приз клубу «Шкіряний м’яч» у старшій віковій  групі;
  • «Кращий бомбардир» «Турнір 1000 команд»;
  • І місце у Першості міста з футболу серед вуличних команд;
  • І місце у змаганнях з елементів техніки гри у футбол Всеукраїнських зональних змаганнях «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola »;
  • «Кращий бомбардир» ХХІ Міжнародний турнір з футболу на призи ФК «Мрія».

Команда вчителів:

  •  виборола I місце у міських змаганнях зі стрільби серед педагогів міста. Абсолютним переможцем серед чоловіків став Бондаренко Олександр Михайлович (вчитель фізичної культури), серед жінок першість здобула - Свиридова Тетяна Іванівна(вчитель англійської мови);
  • ІІІ місце в змаганнях зі спортивного туризму серед команд педагогічних працівників міста.

 

Творчі досягнення:

Вокальна студія "Конопушки" брала участь у творчому концерті  з Еліною Іващенко, переможницею "Голосу діти - 2016".

Дегтярьова Єлизавета стала лауреатом 1 ступеня у музичній олімпіаді "Голос країни"  у номінації естрадний вокал. (вчитель Торубарова Я. О.)

Учениці 9-А класу  Красюк Карина та Токар Наталя:

  • Дипломант «Kupyansk Wedding-2016»
  • ІІІ місце І Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості «Престиж-арт» в номінації «Дует вокалісти», 2016
  • І місце V Міжнародний фестиваль Шоу талантів «Лотос надії-2017».

 

Приєднані документи:

Закріплення території обслуговування Куп'янської ЗОШ №6
Дата публікації: 10:00 21.09.2016
Директор школи

Лакішек Людмила Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Оздоровчий табір "Веселка"
Посилання
 
Пошук